top of page

KNIHOVNA

Tipy na zajímavé knížky, podcasty a videa. Ale i odkazy na webináře a kurzy, které můžete momentálně vyzkoušet zdarma. To vše najdete v knihovně, kterou pro vás stále doplňujeme.

pracovní stůl

WEBINÁŘE ZDARMA

Vzdělávací společnost Top Vision otevřela webináře některých svých lektorů zdarma veřejnosti. Vyzkoušet můžete třeba kurz Zvládání stresu s lektorkou Michaelou Kosmelovou, na který se přihlásíte ZDE. V nabídce jsou i manažerské kurzy, které se zaměřují třeba na vedení lidí v době krize a změn.

Snímek obrazovky 2020-03-24 v 20.05.12.

VIDEOLEARNING VŠEM

Vysoká škola ekonomie a managementu dočasně zpřístupnila svůj videolearning. Zdarma můžete po dobu 30 dnů procházet tématy jako je psychologie, management, inovace nebo lidské zdroje. Vybírat můžete ZDE.

Snímek obrazovky 2020-03-24 v 20.14.36.

CERTIFIKOVANÉ KURZY SVĚTOVÝCH UNIVERZIT

Zdarma můžete vyzkoušet také vzdělávání světových univerzit, jako je Harvard nebo Berkley. Mnoho z nich nabízí certifikáty za úspěšné absolvování  bez poplatku a témat, ze kterých můžete vybírat, je opravdu hodně. Najdete je na stránkách edX ZDE.

pracovní stůl

KURZY SEDUO

Vyzkoušet můžete bez poplatků třeba zajímavý kurz Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku. Oblíbené jsou také kurzy angličtiny a nebo kurz mindfulness. Vybírejte ZDE. Z placeného obsahu můžete vyzkoušet kurz Konec prokrastinace Petra Ludwiga, který může v době karantény přijít vhod.

bottom of page